Sublime Studio Refait A Neuf

Sublime Studio Refait A Neuf Paris розташовані районі 18-й - Монмартр, а станція метро Порт-де-Клін'янкур - за 5 хвилини пішки.

У Sublime Studio Refait A Neuf гостям сподобається зручність фена у ванній кімнаті.

Для вашої зручності та комфорту помешкання оснащене електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

Музей Гюстава Моро за 25 хвилини пішки, а Стад-де-Франс розташований на відстані 3.4 км від апартаментів. Гості можуть дістатися до Лувру, що знаходиться на відстані 10 хвилин їзди машиною. Апартаменти також розташовані на відстані 4.3 км від залізничного вокзалу Châtelet-Les Halles RER.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Sublime Studio Refait A Neuf Париж
Appartement Standing Paris
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Standing Paris

8.2
Дуже Добре 9 відгуків
275 м від помешкання
USD 449 USD 404
за ніч
Le Studio Flore
Ціна лише для моб. пристроїв

Le Studio Flore

8.3
Дуже Добре 14 відгуків
495 м від помешкання
USD 226 USD 203
за ніч
Cloysia Studio 18Eme - 15 Min A Pied De Montmartre
Ціна лише для моб. пристроїв

Cloysia Studio 18Eme - 15 Min A Pied De Montmartre

5.3
Непогано 6 відгуків
507 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    22 км

    Залізничні вокзали

    Gare du Nord
    1.8 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7511808810654
    Часті питання
    • У Sublime Studio Refait A Neuf можна розмістити домашніх тварин?
      У Sublime Studio Refait A Neuf не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Sublime Studio Refait A Neuf розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Châtelet-Les Halles RER розташований на відстані 4.3 км від квартири Sublime Studio Refait A Neuf.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Париж Орлі Аеропорт
    22 км

    Залізничні вокзали

    Gare du Nord
    1.8 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Sublime Studio Refait A Neuf Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити